Tarne ja selle pikkus

Mõistame, et paljud meie tooted on kingitused või peavad olema kohal kindlaks sündmuseks ning anname alati endast parima, et tellimused esimesel võimalusel kiirelt täita!  

Personaliseeritud ja tellimustooted postitame arvestades kliendi antud hiliseimait kohalejõudmise kuupäeva. Kaardid ja kohe olemas tooted postitame 1-4 tööpäeva jooksul. Valmis kujundusega koogitopperite minimaalne kättesaamise aeg on keskmiselt 2-4 tööpäeva, aga vastavalt järjekorra võimalustele.  

Oma teemaga peodekoratsioonid (koogitopperi, bännerid jms) valmistame ja postitame peale kujunduse kinnitamist kliendiga. Kujunduse valmimine on loomiguline protsess ja oleneb kliendi konkreetsetest soovidest! Temaatiliste peodekoratsioonide kavandi valmimine võtab keskmiselt aega 4-10 tp. Temaaatiliste dekoratsiooonide valmistamisel arvestame tööplaneerimisel kliendi antud tellimuse hilisemat kohalejõudmise kuupäeva, mis võib tähendada, et valmimise ja tarneaeg võib erineda antud ajast.

NB! Suureneud tellimuste mahuga perioodidel (jõulud, emadepäev jms) võivad antud ajad pikeneda!

Kui Sinu tellimusega on ekstrakiire või see peab olema kohal kindlaks kuupäevaks, siis anna meile sellest teada ostukorvis "Märkuste" all või kirjutades info@kraapsu.eu. 

Loe lisaks Korduma Kippuvatest Küsimustest.

 

Pakume järgmisi tarnemeetodeid:

  • Omniva Lihtkiri - 1€ (kiri Euroopa Liitu- 2€)
  • Omniva Ekspresskiri - 1.6€
  • Itella SmartPOST pakiautomaati saatmine - 2.75€-3.15€
  • Tulen ise järele (Tallinn, Kalamaja) - Tasuta

 

Omniva Lihtkiri ja Ekspresskiri - Liigub vaid tööpäevadel E-R!

Lihtkiri või Ekspresskiri on ümbrikus kiri, mis jõuab otse saaja postkasti.  Lihtkirja teekond ei ole jälgitav! Lihtkirja on võimalik saata ka mujale Euroopasse (nt Soome). Euroopasisese kirja hind on 2€. Kindlasti kirjuta meile, kui Sul on tarvis kirja saata väljapoole Eestit!

Alates 1. juuni 2020 Omnival on ka uus teenus - ekspresskiri, mille lubab Omniva toimetada saajani järgmisel tööpäeval peale kirjakasti tühjendamist (postitamist).

NB! Alates detsember 2020 on Ekspresskirja teekond jälgitav (Omniva.ee: "Ekspresskiri on nüüd veebis jälgitav"). Kõigi Ekspresskirja tellimuste puhul säilitame kirjaümbrikul oleva koodi, mille alusel saame hiljem kirja teekonda vaadata. Kui Sinu Ekspresskiri ei ole kohale jõudnud, siis võta meiega ühendust!

Kui kaua lihtkiri aega võtab?

Lihtkiri lubatakse saajani toimetada 3 tööpäeva jooksul alates kirjakasti tühjendamisest (Omniva.ee). Meie kogemusele tuginedes võib aga lihtkirja kohale jõudmine võtta keskmiselt aega 7 tööpäeva.

Kui kaua Ekspresskiri aega võtab?

Kui saadetisega on kiirem, soovitame valida ekspresskirja. Ekspresskiri jõuab saaja postkasti järgneval tööpäeval alates kirjakasti tühjendamisest (Omniva.ee). Meie kogemusele tuginedes võiks Ekspresskirja puhul arvestada 1-2 tööpäevaga.

NB! Kui sooritad tellimuse näiteks reedel ja valid tarneks liht- või ekspresskirja, siis postkasti tühjendatakse alles esmaspäeval ja alates sellest hakkavad nö tööpäevad/tarnepäevad jooksma. Seega, isegi kui meie omaltpoolt postitame kirja juba reedel, siis terve nädalavahetus mitte mingit liikumist lihtkirjade ega ekspresskirjadega ei toimu! Kui Sinu tellimusega on kiirem või see peab kindlasti nädalavahetuse jooksul kohale jõudma, siis soovitame valida saatmise pakiautomaati.

Üle €9.80 tellimustele on lihtkirjana saatmine TASUTA!
Üle €14.70 tellimustele on ekspresskirjana saatmine TASUTA!

 

Itella SmartPOSTi pakiautomaadid

Saadame pakke üle Eesti kõikidesse Itella SmartPOSTi pakiautomaatidesse. Smartposti saadetised on veebis jälgitavad. Kui Sul on küsimusi enda paki staatuse kohta või see on saabunud valesse pakiautomaati, siis võta meiega ühendust!

Kõigile üle €40 tellimustele on Eestis pakiautomaati tarne TASUTA!

 

Tarnevõimalused Soome ja mujale euroopasse

Soome saatmiseks pakume järgmisi tarneviise: 

  • Itella Smartpost'i pakiautomaatidesse (al 11€) või
  • euroopasisese lihtkirjaga (2€) 

Kui soovid pakki tellida väljapoole Eestit, siis võta meiega ühendust aadressil info@kraapsu.eu.

 

Tulen ise tellimusele järele* (Tallinn, Kalamaja) 

Tellimusele saab tulla ise järele Tallinnas, Kalamajas kokkulepitud ajal. Ise järele tulemine on TASUTA, aga eeldab kokkulepitud aega!

Kui sooritad e-poes tellimust ning valid tarnemeetodiks "Tulen ise järele" , siis kirjutame/helistame Sulle ise ning anname teada tellimuse eeldatava valmimise aja ning aadressi, kust tellimuse kätte saab. Kui Sinu tellimusega on kiire (vaja samal või järgmisel päeval vms) ning Sul on võimalik ise järele tulla, siis anna meile oma soovist teada!

*Praegusel hetkel ei ole Kraapsu Disainil veel enda stuudiokauplust, kuhu tellimustele järele tulla!

TOP