Tarne ja selle pikkus

 

Mõistame, et paljud meie tooted on kingitused või peavad olema kohal kindlaks sündmuseks ning anname alati endast parima, et tellimused esimesel võimalusel kiirelt täita!  

Personaliseeritud- ja tellimustooted postitame arvestades kliendi antud hiliseimait kohalejõudmise kuupäeva. Kaardid ja kohe olemas tooted postitame 1-4 tööpäeva jooksul. Valmis kujundusega koogitopperite minimaalne kättesaamise aeg on keskmiselt 2-5 tööpäeva, aga vastavalt järjekorra võimalustele.  

 

Temaatilised dekoratsioonid - 

Oma teemaga peodekoratsioonid (koogitopperi, bännerid jms) valmistame ja postitame peale kujunduse kinnitamist kliendiga. Kujunduse valmimine on loomiguline protsess ja oleneb kliendi konkreetsetest soovidest. Temaatiliste peodekoratsioonide kavandi valmimine võtab keskmiselt aega 4-10 tp. Temaaatiliste dekoratsiooonide valmistamisel arvestame tööplaneerimisel kliendi antud tellimuse hilisemat kohalejõudmise kuupäeva, mis võib tähendada, et valmimise ja tarneaeg võib erineda antud ajast.

 

NB! Suurenenud tellimuste mahuga perioodidel (jõulud, isadepäev, emadepäev jms) võivad antud ajad pikeneda!

Kui Sinu tellimusega on ekstrakiire või see peab olema kohal kindlaks kuupäevaks, siis anna meile sellest teada ostukorvis "Märkuste" all või kirjutades info@kraapsu.eu. 

Loe lisaks  - Korduma Kippuvatest Küsimustest.

 

Pakume järgmisi tarnemeetodeid -

  • Omniva Lihtkiri - 1.5€ (kiri Euroopa Liitu - 2.5€)
  • Omniva Ekspresskiri - 2
  • Itella SmartPOST Eesti pakiautomaati saatmine - al. 3.50€
  • Itella SmartPOST Soome pakiautomaati saatmine - al. 12€
  • Tulen ise järele (Tallinn, Kalamaja) - Tasuta

 

1. Omniva Lihtkiri ja Ekspresskiri - Liigub vaid tööpäevadel E-R!

Lihtkiri on tavaümbrikus kiri, mis jõuab otse saaja postkasti.  Lihtkirja teekond ei ole jälgitav! Lihtkirja on võimalik saata ka mujale Euroopasse (nt Soome). Euroopasisese kirja hind on 2.5€. Kindlasti kirjuta meile, kui Sul on tarvis kirja saata väljapoole Eestit!

Alates 1. juuni 2020 Omnival on ka uus teenus - Ekspresskiri, mille lubab Omniva toimetada saajani järgmisel tööpäeval peale kirjakasti tühjendamist (postitamist). Ekspresskiri on spetsiaalses oranzis ümbrikus ning on Omniva.ee kodulehel jälgitav. Kõigi Ekspresskirja tellimuste puhul säilitame kirjaümbrikul oleva koodi, mille alusel saame hiljem kirja teekonda vaadata. Kui Sinu Ekspresskiri ei ole kohale jõudnud, siis võta meiega ühendust!

NB! Kui sooritad tellimuse näiteks reedel ja valid tarneks liht- või ekspresskirja, siis postkasti tühjendatakse alles esmaspäeval ja alates sellest hakkavad nö tööpäevad/tarnepäevad jooksma. Seega, isegi kui meie omaltpoolt postitame kirja juba reedel, siis terve nädalavahetus mitte mingit liikumist lihtkirjade ega ekspresskirjadega ei toimu! Kui Sinu tellimusega on kiirem või see peab kindlasti nädalavahetuse jooksul kohale jõudma, siis soovitame valida saatmise pakiautomaati.

Üle 12.5€ tellimustele on lihtkirjana saatmine TASUTA!
Alates  17€ tellimustele on ekspresskirjana saatmine TASUTA!

1.1 Kui kaua lihtkiri aega võtab?

Lihtkiri lubatakse saajani toimetada 3 tööpäeva jooksul alates kirjakasti tühjendamisest (Omniva.ee). Meie kogemusele tuginedes võib aga lihtkirja kohale jõudmine võtta keskmiselt aega 7 tööpäeva.

1.2 Kui kaua Ekspresskiri aega võtab?

Kui saadetisega on kiirem, kuid mitte pakiline, soovitame valida Ekspresskirja. Ekspresskiri jõuab saaja postkasti järgneval tööpäeval alates kirjakasti tühjendamisest (Omniva.ee). Meie kogemusele tuginedes võiks Ekspresskirja puhul arvestada 2 tööpäevaga alates postitamisest.

 

2. Itella SmartPOSTi pakiautomaadid - Eesti ja Soome

Saadame pakke üle Eesti kõikidesse Itella SmartPOSTi pakiautomaatidesse ja Soome Posti automaatidesse. Smartposti saadetised on veebis jälgitavad.

Kui Sul on küsimusi enda paki staatuse kohta või see on saabunud valesse pakiautomaati, siis võta meiega ühendust info@kraapsu.eu!

Kõigile üle €40 tellimustele on Eestis pakiautomaati tarne TASUTA!

Kui soovid pakki tellida väljapoole Eestit, siis võta meiega ühendust aadressil info@kraapsu.eu.

 

3. Tulen ise tellimusele järele* (Tallinn, Kalamaja) 

Tellimusele saab tulla ise järele Tallinnas, Kalamajas kokkulepitud ajal. Ise järele tulemine on TASUTA, aga eeldab kokkulepitud aega!

Kui sooritad e-poes tellimust ning valid tarnemeetodiks "Tulen ise järele" , siis kirjutame/helistame Sulle ise ning anname teada tellimuse eeldatava valmimise aja ning aadressi, kust tellimuse kätte saab. Kui Sinu tellimusega on kiire (vaja samal või järgmisel päeval vms) ning Sul on võimalik ise järele tulla, siis anna meile oma soovist teada!

*Praegusel hetkel ei ole Kraapsu Disainil veel enda stuudiokauplust, kuhu tellimustele järele tulla!

TOP