Tarne ja selle pikkus

Kõik meie tooted valmivad hoolikalt käsitööna ja postitatakse 2-5 tööpäeva jooksul*!

Mõistame, et paljud meie tooted on kingitused või peavad olema kohal kindlaks sündmuseks ning anname alati endast parima, et tellimused esimesel võimalusel kiirelt täita! 

Kui Sinu tellimusega on ekstrakiire või see peab olema kohal kindlaks kuupäevaks, siis anna meile sellest teada ostukorvis “Märkuste” all või kirjutades info@kraapsu.eu. 

*Teematopperid valmistame ja postitame peale kujunduse kinnitamist kliendiga. Kujunduse valmimine oleneb soovidest ja võib võtta aega kuni 5 tp!

Pakume järgmisi tarnemeetodeid:

  • Omniva Lihtkiri – 0.90€ (EL- 1.5€)
  • Omniva Ekspresskiri – 1.5€
  • Itella SmartPOST pakiautomaati saatmine – al. 2.70€
  • DPD pakiautomaati saatmine – 2.70€
  • Tulen ise järele (Tallinn, Kalamaja) – Tasuta

 

Omniva Lihtkiri ja Ekspresskiri – Liigub vaid tööpäevadel E-R!

Lihtkiri või Ekspresskiri on ümbrikus kiri, mis jõuab otse saaja postkasti. Alates 1. juuni 2020 Omnival on uus teenus – Ekspresskiri, mille lubab Omniva toimetada saajani järgmisel tööpäeval peale kirjakasti tühjendamist (postitamist). Lihtkirja teekond ei ole jälgitav!

Lihtkirja on võimalik saata ka mujale Euroopasse (nt Soome). Euroopasisese kirja hind on 1.5€. Kindlasti kirjuta meile, kui Sul on tarvis kirja saata väljapoole Eestit!

NB! Alates detsember 2020 on Ekspresskirja teekond jälgitav (Omniva.ee: “Ekspresskiri on nüüd veebis jälgitav“). Kõigi Ekspresskirja tellimuste puhul säilitame kirjaümbrikul oleva koodi, mille alusel saame hiljem kirja teekonda vaadata. Kui Sinu Ekspresskiri ei ole lubatud aja (1-2tp) jooksul kohale jõudnud, siis võta meiega ühendust!

Kui kaua lihtkiri aega võtab?

Lihtkiri lubatakse saajani toimetada 3 tööpäeva jooksul alates kirjakasti tühjendamisest (Omniva.ee). Meie kogemusele tuginedes võib lihtkirja kohale jõudmine võtta keskmiselt aega 7 tööpäeva.

Kui kaua Ekspresskiri aega võtab?

Kui saadetisega on kiirem, soovitame valida Ekspresskirja. Ekspresskiri jõuab saaja postkasti järgneval tööpäeval alates kirjakasti tühjendamisest (Omniva.ee). Meie kogemusele tuginedes võiks Ekspresskirja puhul arvestada 1-2 tööpäevaga.

NB! Kui sooritad tellimuse näiteks reedel ja valid tarneks liht- või ekspresskirja, siis postkasti tühjendatakse alles esmaspäeval ja alates sellest hakkavad nö tööpäevad/tarnepäevad jooksma. Seega, isegi kui meie omaltpoolt postitame kirja juba reedel, siis terve nädalavahetus mitte mingit liikumist lihtkirjade ega ekspresskirjadega ei toimu! Kui Sinu tellimusega on kiirem või see peab kindlasti nädalavahetuse jooksul kohale jõudma, siis soovitame valida saatmise pakiautomaati.

Üle €9.80 tellimustele on lihtkirjana saatmine TASUTA!
Üle €14.70 tellimustele on ekspresskirjana saatmine TASUTA!

 

Itella SmartPOSTi ja DPD pakiautomaadid

Saadame pakke üle Eesti kõikidesse Itella SmartPOSTi ning DPD pakiautomaatidesse. Need saadetised on veebis jälgitavad. Kui Sul on küsimusi enda paki staatuse kohta või see on saabunud valesse pakiautomaati, siis võta meiega ühendust!

SmartPOSTi hinnakiri:

  • Väike pakk (koogitopperid, bännerid, kaardid, sh. fotokaardid ja komplektid, postrid, kleebised) – 2.70€
  • Keskmine pakk (pokaalid, klaasid, kohvitopsid) – 2.99€

DPD hinnakiri:

  • Kõigile DPD saadetistele kehtib hind 2.70€, olenemata paki suurusest.

Üle €35 tellimustele on pakiautomaati tarne TASUTA!

 

Tulen ise tellimusele järele* (Tallinn, Kalamaja)

Tellimusele saab tulla ise järele Tallinnas, Kalamajas kokkulepitud ajal. Ise järele tulemine on TASUTA, aga eeldab kindlat kokkulepitud aega!

Kui sooritad e-poes tellimust ning valid tarnemeetodiks “Tulen ise järele” , siis kirjutame/helistame Sulle ise ning anname teada tellimuse eeldatava valmimise aja ning aadressi, kust tellimuse kätte saab. Kui Sinu tellimusega on kiire (vaja samal või järgmisel päeval vms) ning Sul on võimalik ise järele tulla, siis anna meile oma soovist teada!

*Praegusel hetkel ei ole Kraapsu Disainil veel enda stuudiokauplust, kuhu tellimustele järele tulla!

Ostukorv
Scroll to Top