“Imelist emadepäeva!” koogitopper

13.00

 

Muuda oma ema päev säravamaks erilise emadepäeva koogitopperiga!

Kategooria:

See lilleline emadepäeva koogitopper sobib imeliselt kaunistama nii armastusega tehtud kodust kooki kui ka lillekimpu ning muudab ema erilise hetke veelgi meeldejäävamaks.  Peale tähistamist jääb hoolikalt valmistatud koogitopper armsaks mälestusesemeks teie südamlikust üllatusest!

Koogitopper on neljakihiline ja mahulise kirjaga – topperi taust on õrnroheline, keskel virsikuroosa, valge ning kiri kuldne glitter. Topperit kaunistavad erinevate värviliste lillede illustratsioonid. Lilled on samuti mahulised ehk asetsevad erinevatel kõrgustel, luues topperile ruumilise efekti.

Täienda kingitust kraabitava kaardiga Armas Emme (6 põhjust, miks sa oled parim).

Koogitopper on valmistatud kvaliteetsetest kartongidest ja läbipaistavst plastikust ning kinnitatud läbipaistvate pulkade külge. Topperi tagumine külg on ühevärviline ja kaunistamata. Soovikorral on võimalik topperi teksti värve vahetada (värvisoovidest saab teada anda kommentaarides).

NB! Tellimust esitades  palume märkida ära hiliseim kuupäev, millal tellimus kohal peab olema. Kõik meie tooted valmivad tellimuse peale ja see aitab paremini planeerida nende valmistamist!

Sulle võib meeldida ka…

Ostukorv
Scroll to Top