,

Frozeni tegelastega koogitopper

18.00

Tootekood: KT25 Kategooriad: ,

Armastatud Frozeni ehk Lumekuninganna multika lemmiktegelastega – tõeliselt lumine koogitopper Frozeni fännile! Topperil on kujutatud lisaks Annale ja Elsale ka naljakas lumememm Olaf, vahva Kristoff ja ustav põhjapõder Sven. Koogitopperi taustaks on suur lumehelves, mille keskel asetsevad lõbusad peategelased ning esiplaanil Olaf . Sünnipäevalapse nimi asetseb esiplaanil “lindi” peal ning vanus paremal lumehelbekesel. Nime ja vanuse toonideks on helelilla glitter, valge ja läikega roosa. Lumehelbed on valgest glitterist ja helesinisest kartongist.

PS! Täienda koogitopperit ka samas stiilis Bänneri ja suupistetikkudega ning kaunista kogu pidu ühes temaatikas!

Koogitopper on valmistatud kvaliteetsetest kartongidest ja läbipaistavst plastikust ning kinnitatud läbipaistvate pulkade külge. Topperi tagumine külg on ühevärviline ja kaunistamata. Soovikorral on võimalik topperi värve vahetada (värvisoovidest saab teada anda kommentaarides). Topperit on võimalik valmistada nii nime ja vanusega kui ka ainult nimega.

NB! Tellimust esitades  palume märkida ära hiliseim kuupäev, millal tellimus kohal peab olema. Kõik meie tooted valmivad tellimuse peale ja see aitab paremini planeerida nende valmistamist!

Ostukorv
Scroll to Top