, , , , ,

Peegelkuldne Akrüülklaasist Järjehoidja

12.50

Availability: Laos

Efektne ja stiilne peegelkuldne järjehoidja igale raamatusõbrale! Järjehoidja on suurepärane praktiline kingitus nii lapsele, sõbrannale, emale-isale, vanaemale-vanaisale kui ka klassijuhatajale ja kolleegile!  Järjehoidjale kujundame Sinu soovitud stiilis ja värvis nime või toreda motiveeriva sõnumi. Soovikorral saab tekstis kombineerida kahte erinevat kirjastiili ning lisada ka kaunistuselemente.

Järjehoidja on valmistatud akrüülklaasist (argikeeles pleksiklaas) ja selle pikkus on u 14cm. Ripatsiks saab valida kas atlaspaela või tutiku. Järjehoidja on peegelkuldne ja kujunduse tagumine külg ei jää teiselt poolt nähtav. Kirjastiilide näited on leitavad galerii lõpus. Kui soovid, et kasutaksime mitut stiili, kirjuta teine number kommentaari lahtrisse. Omavahel sobivad kokku hästi üks kursiivis ja teine trükitähtedega stiil. Kirjavärvide loetelu on leitav tellimisvormis.

PS! Täienda kingitust motiveeriva sõnumiga klaasist veepudeliga või veinipokaaliga ning anna viimane lihv kraabitava õnnitluskaardiga!

NB! Tellimust esitades palume märkida ära hiliseim kuupäev, millal tellimus kohal peaks olema. Kõik meie tooted valmivad tellimuse peale ja see aitab paremini planeerida nende valmistamist!

Sulle võib meeldida ka…

Ostukorv
Scroll to Top