Tarneviisid

Järgnevalt leiad kirjeldused meie pakutavate tarneviiside ja nende maksumuse kohta.
Kas Sinu tellimusega on eriti kiire? Loe kiirtellimuse esitamisest lähemalt siit.

NB! Tellimuse kättesaamise aeg kujuneb valitud tarneviisist + tellitud toote valmistamise ajast. Rohkem infot tellimuse valmimise ja kättesaamise aja kohta leiad – KKK või kirjuta meile info@kraapsu.eu

 Lihtkirjaga või Ekspresskirjaga saatmine tasuta al 15€/20€ tellimusest!  50€ tellimusest alates saadame paki Sulle TASUTA pakiautomaati*!

Lihtkiri on tavaümbrikus kiri, mis jõuab otse adressaadiks märgitud saaja postkasti. Lihtkiri liigub vaid tööpäeviti E-R ja kirja teekond ei ole jälgitav. Lihtkiri lubatakse saajani toimetada 3 tööpäeva jooksul alates kirjakasti tühjendamisest (Omniva.ee). Meie kogemusele tuginedes võib lihtkirja kohale jõudmine võtta keskmiselt aega ka kuni 7 tööpäeva, seega kui vajad saadetist kiiremini, tasuks valida Ekspresskiri või pakiautomaati saatmine.

Lisaks Eestisisesele saatmisele on lihtkirja võimalik saata ka mujale Euroopa Liidu piirides (nt Soome). Kiri jõuab saaja postkasti keskmiselt 8–10 päeva jooksul, kuid on riigiti erinev. Lisainfo Omniva.ee. *Ei kehti tasuta saatmine al 15€ tellimusest!

NB! Kirjaga saadame ainult kaarte ja kleebiseid. 

Ekspresskiri on spetsiaalses oranzis ümbrikus kiri, mis jõuab otse adressaadiks märgitud saaja postkasti. Ekspresskiri liigub vaid tööpäeviti E-R ja kirja teekond on jälgitav Omniva.ee kodulehel ümbrikule märgitud koodi alusel. Ekspresskiri lubatakse saajani toimetada järgneval tööpäeval alates kirjakasti tühjendamisest (seega umbes 1-2 tp jooksul alates postitamisest).

Kui Sulle tundub, et Sinu tellitud Ekspresskiri on kuhugi kauduma läinud, siis võta meiega ühendust info@kraapsu.eu ja edastame Sulle kirja jälgimiskoodi ja info kirja teekonna kohta. 

NB! Kirjaga saadame ainult kaarte ja kleebiseid. 

Omnivaga saadame pakke pakiautomaatidesse Eestis, Lätis ja Leedus. Saadetise teekond on jälgitav ja paki jälgimiskood on leitav peale tellimuse esitamist e-meilile saabuvast tellimuse kinnitusest. 

Kohaletoimetamine:

Eestis – järgneval tööpäevalpeale korjet (6 päeva nädalas, v.a pühapäev).

Lätis – Riiga ja selle lähistele järgmisel päeval peale korjet, mujale Lätti ülejärgmisel päeval (v.a pühapäev, riiklikud pühad).

Leetu – hiljemalt ülejärgmisel tööpäeval peale korjet.

Itella Smartpostiga saadame pakke pakiautomaatidesse Eestis ja Soomes. Saadetise teekond on jälgitav ja paki jälgimiskood on leitav peale tellimuse esitamist e-meilile saabuvast tellimuse kinnitusest. 

*Al 50€ tasuta pakiautomaati saatmine ei kehti saadetistele Soome!

Kohaletoimetamine:

Eestis – järgneval tööpäeval peale korjet/sorteerimisterminali jõudmist (7 päeva nädalas, v.a. riiklikel pühadel).

Soomes – Helsingisse 1-3 tööpäeva jooksul, mujal Soomes 3-5 tööpäeva jooksul (pakiautomaate teenindatakse E-R, v.a riiklikel pühadel). 

Antud hetkel ei ole Kraapsul oma stuudiot, kuid tellimusele saad tulla ise järele – asume Harjumaal, Kose vallas 40km Tallinnast mööda Tallinn-Tartu maanteed. Ise järele tulemine on tasuta, aga eeldab kokkulepitud aega!

Tellimuse esitamisel vali kassas tarneviisiks “Tulen ise järele”. Juhul, kui Sul on kindel eelistus järeletulemise aja kohta, kirjuta meile sellest tellimuse märkustesse!  Võtame Sinuga tellimuse valmides ise ühendust ning täpsustame ajavahemiku ja täpse aadressi, kust tellimuse kätte saad.

Kui Sinu tellimuse kättesaamisega on väga kiire, siis suure tõenäosusega saame ise järeletulemise puhul Sulle tellimuse kiire täitmisega ikkagi vastu tulla, sest ei pea arvestama lisanduva tarneajaga. 🙂

Ostukorv
Scroll to Top