Meist 

Me ei tea mitte ühtegi inimest, kes jätaks kasutamata võimaluse kraapida kaarte... eriti kui sinna alla on peidetud mõni tähtis või eriline sõnum. Nii said algused kraabitavad kaardid ehk kraapsukaardid - sünnipäeva õnnitlusteks, beebi soo teatamiseks või kallite üllatamiseks mõne muu põneva sõnumiga. 

Meie moto - erilised momendid väärivad üllatusi!

Kraapsu päris esimeseks katsetuseks olid beebi soo teatamise kaardid, kuid armas idee arenes kiiresti edasi muude, iga kliendi jaoks personaliseeritavate kaartide loomisele. Ükski valmis tekstiga kaart ei saa olla kunagi nii eriline, kui see, mille sõnum on hoolikalt kinkija enda poolt välja mõeldud.

Armastame, kui saame oma ideede ja teostustega aidata Sind meeldejäävate hetkede loomisel - sünnipäevad, aastapäevad, pulmad, beebipeod ja katsikud, tööalased üritused ... võimalusi on lõputult. Kraabitavad kaardid on ideaalsed kingitustena või tänukaartidena sõpradele, klientidele või kollegidele - näita, et märkad neid!

Kuna meile endale meeldib saada erilisi ja meeldejäävaid kingitusi, siis iga meie toode on valmistatud südamest suure hoolega ja just Sulle!

Ei leidnud täpselt seda, mida otsisid? - Kirjuta meile julgelt info@kraapsu.eu ning aitame leiada just Sulle sobiva meeldejääva lahenduse!

Hoia meie tegevustel silma peal ka sotsiaalmeedias: Facebookis Kraapsu Disain ja Instagramis @kraapsu.

-Teie Kraapsu

Meie Idee

Me soovime pakkuda personaalseid kaarte, paberdekoratsioone ja unikaalseid kingiideid erilisteks hetkedeks.
Iga meie kaart on meeldejääv kogemus nii saajale kui ka andjale!
...Sest erilised momendid väärivad erilisi üllatusi!

Kvaliteet

Iga tellimus valmib personaalselt tellija soovide järgi.
Kõik kaardid on prinditud paksule 300 gsm toorikule.
Iga toode on valmistatud ja pakendatud käsitsi.

100% Eesti käsitöö

Iga meie toode on disainitud ja valmistatud
käsitööna hoole ja armastusega!
Aitäh, et toetad Eesti käsitööd!

TOP