Meist 

Meie Kraapsus usume, et erilised hetked väärivad meeldejäävat tähistamist ning iga päev pisikesi üllatusi!✨

Meie südameasjaks on personaalne lähenemine igale kliendile ja Sinu unikaalsete soovide täideviimine - just seepärast valmivad Kraapsu tooted tellimuse peale & armastust täis käsitööna. 🤍

Meie moto - erilised momendid väärivad üllatusi!

✨Mis on meis erilist? 

Otseloomulikult ainulaadsed Kraapsu kraabitava sõnumiga kaardid, millest meie armastus paberkäsitöö vastu aastal 2020 alguse saigi! Aga eks see peamine ole ikkagi soov valmistada midagi otsast lõpuni oma kätega - luua midagi noh... erilist, teistsugust... midagi sellist, mis paneb meil endil hingepõhjast silmad särama ning sellega tuua rõõmu, põnevust & avastamisrõõmu ka Sinu ja lähedaste päeva!

✨Kuidas Kraapsu alguse sai?

Me ei tea mitte ühtegi inimest, kes jätaks kasutamata võimaluse kraapida kaarte... eriti kui sinna alla on peidetud mõni tähtis või eriline sõnum. Nii saidki algused kraabitavad kaardid ehk kraapsukaardid - sünnipäeva õnnitlusteks, beebi soo teatamiseks või kallite üllatamiseks mõne muu põneva sõnumiga. 

Kraapsu päris esimeseks katsetuseks 2019. a sügisel olid beebi soo teatamise kaardid, kuid armas idee arenes kiiresti edasi muude, iga kliendi jaoks personaliseeritavate kaartide loomisele erinevateks olulisteks hetkedeks. ...Sest ükski valmis tekstiga kaart ei saa olla kunagi nii eriline, kui see, mille sõnum on hoolikalt kinkija enda poolt välja mõeldud!  

Käesolev pisike Kraapsu.eu koduleht ja kraabitavate kaartide e-pood valmis 2020. a kevadel.

2020. a sügiseks õppisime lisaks ära ka koogitopperite ja nimeliste pokaalide valmistamise ning tulime e-poes välja uute tootekategooriatega. 2021. aasta algusest oleme pidevalt oma oskusi täiendanud ning laiendanud tootevalikut.

✨Kuhu oleme täna jõudnud?

Hetkel on Kraapsu veel hobi, mitte päris töökoht. Kasvame enda vaikses tempos, endiselt loomingulise ja särasilmsena. Meil on palju suuri ja väikseid unistusi ning ideid, mida tasapisi täide viime.

Täna leiad Kraapsust lisaks kraapsukaartidele ja kaardikomplektidele ka erinevaid muid paberist ja vinüülmaterjalidest valmistatud käsitöötooteid nii kingitusteks kui dekoratsioonideks - koogitoppereid, nimebännereid, postreid, oma sõnumiga pokaale, kohvitopse & klaaskruusid ning palju muud. Samuti pakume valmiskujundustega kaarditoorikuid & kraabitavaid kleebiseid ise üllatuste valmistamiseks ning Sinu soovitud kujundusega vinüülkleebiseid esemete dekoreerimiseks.

Lisaks e-poe tellimustele võtame vastu ka igasugu muid põnevaid käsitööprojekte ja erisoove - aitame valmistuda nii pulmadeks, koolilõpetamiseks, jõuludeks kui ka kõigiks teisteks erilisteks sündmusteks.

 

💌Ei leidnud meie e-poes olevate toodete seast päris "seda õiget"? Kirjuta meile julgelt oma erilisest ideest info@kraapsu.eu & aitame leiada just Sulle sobiva meeldejääva lahenduse!

Hoia Kraapsu tegemistel silm peal Facebookis Kraapsu Disain ja Instagramis @kraapsu!

-Sinu Kraapsu

Kirjuta meile!

Meie Idee

Me soovime pakkuda personaalseid kaarte, paberdekoratsioone ja unikaalseid kingiideid erilisteks hetkedeks.
Iga meie kaart on meeldejääv kogemus nii saajale kui ka andjale!
...Sest erilised momendid väärivad erilisi üllatusi!

Kvaliteet

Iga tellimus valmib personaalselt tellija soovide järgi.
Kõik kaardid on prinditud paksule 300 gsm toorikule.
Iga toode on valmistatud ja pakendatud käsitsi.

100% Eesti käsitöö

Iga meie toode on disainitud ja valmistatud
käsitööna hoole ja armastusega!
Aitäh, et toetad Eesti käsitööd!

TOP