Korduma kippuvad küsimused

Tekkis mõni küsimus meie toodete või tellimise kohta? Oleme pannud siia kirja vastused kõige sagedamini tekkinud küsimustele. 

Ei leidnud oma küsimusele vastust? Kirjuta meile info@kraapsu.eu.

Kõik personaliseeritud- ja tellimustooted (kingitused, dekoratsioonid jms) valmistame arvestades kliendi märgitud hiliseimat kohalejõudmise kuupäeva tellimuse juures. Kaardid ja kohe olemas tooted postitame 1-5 tööpäeva jooksul. Valmiskujundusega temaatiliste koogitopperite minimaalne kättesaamise aeg on keskmiselt 2-5 tööpäeva, aga vastavalt järjekorra võimalustele.  Eritellimusel valmivate dekoratsioonide ja muude sarnaste toodete valmimine võtab keskmiselt aega 4-10 tp (sh kujunduse valmimine, kliendiga kooskõlastamine), kuid võib olla pikem, olenevalt kliendi esitatud kohalejõudmise kuupäevast ja ootejärjekorrast.

NB! Suurenenud tellimuste mahuga perioodidel (jõulud, isadepäev, emadepäev jms)  ja ettenägematutel asjaoludel võivad antud ajad pikeneda!

Kui Sinu tellimusega on ekstrakiire või kahtled, kas jõuaksime selle valmis teha, siis võta meiega ühendust enne tellimuse esitamist info@kraapsu.eu. 

Täpsema info tarneviiside ja nende aja kohta leiad siit.

Üldsiselt valmistame ja postitame tellimused arvestades Sinu märgitud hiliseimat kohalejõudmise kuupäeva (vt järgmist küsimust) või muude toodete puhul 1-7 tööpäeva jooksul.

Kas Sul on tellimusega pakiline? Vajad tellitud toodet kiiremini, kui kalendrisse märgitud esimene vaba kohalejõudmise kuupäev? Sel juhul vormista oma tellimus ostukorvis kiirtellimusena (lisatasu 5€). Võtame Sinu tellimuse ootejärjekorras ettepoole ja postitame selle juba 1-2 tööpäeva jooksul Sinu valitud tarneviisiga. Tarneviiside kohaletoimetamise aegadest loe lähemalt siit.

Juhul, kui meil siiski ei ole millegipärast võimalik Sinu tellimust antud ajaga kiirtellimusena täita, anname Sulle sellest esimesel võimalusel teada ja püüame üheskoos sobiva lahenduseni jõuda. 🙂

Sweetheart, Playhouse & PlayDate klientidele on mängutoa broneeringu alusel kaunistuste tellimus -10% soodsam.🥳 Soodustuse saamiseks sisesta ostukorvis partnerilt saadud sooduskood ning märgi kassas “Märkuste” lahtrisse mängutoa broneeringu number ja peo toimumise kuupäev.  Soovikorral saad tellida kaunistused ka mugavalt otse mängutuppa. Selleks vali ostukorvis “Kättesaamine mängutoast”

NB! Partnerite soodustustega on dekoratsioonide minimaalne ettetellimise aeg 14 päeva enne peo toimumiskuupäeva. Kui sündmuseni on jäänud vähem aega, siis võta meiega enne tellimuse esitamist ühendust! Eelneva kokkuleppeta lühema ettetellimise aja osas on meil õigus tellimus tühistada või rakendada tellimuse täitmise eest lisatasu. 

Kõik meie tooted valmivad tellimuse peale (v.a. kohe olemas tooted). Sellest tulenevalt lähtume tellimuse täitmisel kliendi esitatud kuupäevast, millal peab tellimus hiljemalt Sinule pakiautomaati kohale jõudma või järele tulemiseks valmis olema. Antud kuupäeva alusel seame tellimused täitmise järjekorda. Seega – kui Sinu tellimuse kättesaamisega on rohkem aega, siis vajadusel täidame kiireloomulisemad tellimused enne – nii jõuame täita rohkemate meie klientide soovid ja pakkuda rohkem rõõmu. 🙂 

Teeme alati kõik endast oleneva, et Sinu tellimus jõuaks kohale enne või hiljemalt esitatud kuupäeval, kuid me ei saa garanteerida kauba kättesaamist “hiliseimal kohalejõudmise kuupäeval”.  Vajadusel palume sellest tulenevalt arvestada tellimuse esitamisel väikese varuajaga.

Jah, muidugi! 🙂  Tellides oma soovitud teemaga temaatilisi peodekoratsioone ( Temaatiline koogitopper, bänner jms)  ja eritellimustoodete tellimise puhul saadame alati enne toote valmis tegemist Sulle kujundustest kavandi pildid   ülevaatamiseks ja kinnitamiseks.

Teiste toodete puhul (valmiskujundusega ja ilma teemata peodekoratsioonid, kaardid, personaliseeritud kingitused jms) saadame eelvaate ainult juhul, kui meil tekib küsimusi tellimuse täitmise kohta või oled meilt spetsiaalselt eelvaadet  palunud. 

NB! Peale kavandi valmimist on kujundustes võimalik teha väiksemaid muudatusi, nagu piltide/detailide eemaldamine-lisamine, värvide muutmine ja/või elementide ümberpaigutamine/suuruse muutmine. Peale esmase kavandi valmimist ei ole võimalik teemat enam muuta. Suuremate muudatuste tegemisel või täiesti uue teema puhul rakendub tellimusele lisatasu vastavalt muudatuste mahule, teavitades sellest klienti enne muudatuste sisseviimist.

Hetkel meil veel oma stuudiokauplust ei ole, kuid töötame agaralt, et peagi võiks meie tooteid leida ka füüsilistest müügikohtadest. Partnerite ja müügikohtade info leiad siit. Hoia silmad lahti kuniks seda uuendame! 😉

Tellimustele on võimalik tulla ise järele eelneval kokkuleppel tööpäeviti Tallinnas, Kalamajas. Üldiselt oleme kontoris E-R kl 9-17, kuid ette võib tulla erisusi. Järeletulemine ilma eelneva kokkuleppeta pole võimalik! E-poes tellimust esitades vali ostukorvis “Tulen ise järele” ning anna meile kommentaarides märku, mis päevadel/kellaaegadel Sulle sobiks tellimusele järele tulla. Võtame Sinuga kokkuleppimiseks ise ühendust täpsema järeletulemise infoga. 

Jah, loomulikult! 🙂 Võtame vastu eritellimusi kujundus- ja trükitöödele, kaartidele, kutsetele, peodekoratsioonidele jms. Tehtud eritellimustega saad tutvuda siin.

Kirjuta meile oma ideest aadressile info@kraapsu.eu ja aitame Sind idee elluviimisel!

Vastavalt Eesti Vabariigi seadusele on tarbijal õigus lepingust taganeda 14 päeva jooksul alates tellitud kauba kättesaamisest ning kaup kasutamata kujul rikkumata pakendis tagastada. Tagastamise õigus ei laiene eritellimustoodetele, sh personaliseeritud toodetele.

Kui avastad kauba kättesaamisel mõne puuduse või toode ei vasta tellitu kriteeriumitele, siis saada 3 tööpäeva jooksul e-mail aadressile info@kraapsu.eu koos kauba mittevastavuse või puuduse kirjeldusega. Vastame Sinu kirjale esimesel võimalusel, kuid hiljemalt 15 päeva jooksul!

Ostukorv