, ,

Jackpoti Loterii kaart

5.90

Korralda oma lähedastele üks kohe õige rohke kraapimisega loterii – auhinnafondi paned välja Sina! Jackpoti Loterii kaardil on kraapimist kohe rohkelt – esimese mänguvälja ringide all on peidetud 3-6 erinevat “(liba)auhinda”, kuid see õige ehk peaauhind on peidetud aga Jackpoti mänguvälja südame või ringi alla. Kaardi tagakülg on kujundatud päris lotokaartidest inspireeritud mängujuhendi, -reeglite ja autentsust lisavate detailidega. Kaardi taust on neutraalses beezis-rohekas toonis ning sobib seetõttu kõigiks erinevateks sündmusteks –  sõbrale sünnipäevakingi üleandmiseks, kallimale romantilise üllatuse valmistamiseks, perele beebiuudistest teatamiseks…

Kaardi pealkirja sisse lisame soovikorral kaardi saaja nime (nt Loterii Priidule) ning kõigi kraabitavate pindade alla lisame Sinu soovitud auhinnad. Valida saad samuti kraabitavate pindade värvi. Mitme ühesuguste auhindadega kaardi tellimisel eralda esimeses lahtris saajate nimed komadega ning lisa ostukorvi vastav kogus kaarte!

Kaart on prinditud kõrge kvaliteediga paksule paberile ja on suurusega 15cm x 10cm/A6.
Kaart on prinditud kahepoolselt, kaart ise on üks leht (ehk ei ole kokku volditav kaart). Kaart on pakendatud kiletaskusse, et kraabitavad pinnad õige hetkeni kaunina püsiksid.

Sulle võib meeldida ka…

Ostukorv
Scroll to Top