Vinüülkleebis XS (8×7.5cm)

4.50

  • Tasuta saatmine alates 50€ ostust
  • Sul on toote kättesaamisega kiirem? Ostukorvis saad vormistada oma tellimuse kiirtellimuseks!

Sinu soovitud teksti või kujundusega tugeva liimiga vinüülkleebis, mis sobib paljude erinevate sileda pinnaga esemete personaliseerimiseks. Vinüülkleebiseid saab kasutada näiteks järgmistel pindadel: pokaalid, tassid, klaasid, märkmikud, joogipudelid, organiseerimistarvikud, lillepotid, kaunistused, mööbel, peeglid, pildiraamid jpt.

XS mõõdud: max 8cm x 7.5cm (60cm²). Selles suuruses kleebis sobib täpselt näiteks pokaalidele ja klaasidele nime või paarisõnalise teksti lisamiseks. Kui soovid pikemat teksti või suuremat kirja, siis vali S-suuruses kleebis.

Kleebise peal on ülekandev (transfer) kleeps, mis aitab hõlpsasti paigutada teksti või kujunduse täpselt õige asetusega soovitud esemele. Kaasa tuleb lühike kasutus- ja paigaldus juhend. NB! Kleebised ei kannata pesu nõudepesumasinas ega tugevat nühkimist.

Kirjastiilide näidised on nähtaval galeriis. Teksti kõrgus on varieeruv olenevalt kirjatüübi valikust. Kujundamisel lähtume soovitud teksti laiusest. Kui dekoreeritaval esemel on kindlad maksimum mõõdud (laius ja kõrgus), millega peaksime arvestama, siis palun anna nendest teada kommentaaride lahtris. Soovikorral saab tekstile/nimele lisada juurde väikseid kaunistuselemente. Suurte siluettpiltide soovi puhul tuleb sooritada eraldi tellimus.

NB! Kui kleebised peavad Sinuni jõudma kindlaks kuupäevaks, siis anna sellest meile kommentaarides teada!

Sulle võib meeldida ka…

Ostukorv