,

Sõnumiga Lillepott (Aitäh, et aitasid meil kasvada)

12.0015.00

Tootekood: - Kategooriad: ,

Armas lillepott sõnumiga “Aitäh, et aitasid meil kasvada” on ideaalne kingitus õpetajale lasteaia või kooliaasta lõpetamise puhul. Õpetajad veedavad igapäevaselt aega meie lastega ja panustavad nende arengusse – meie saame aga näidata nendele tänulikkust selle eest. Omanäoline ja personaalne lillepott koos ilusa taimega hakkab kaunistama õpetaja kodu kauni sisekujunduselemendina, omades samas ka sümboolset tähendust.

Lillepotti saab tellida kas ainult kirjaga “Aitäh, et aitasid meil kasvada” või kui lisada teisele poole laste nimed, saab kingitus veelgi erilisema tähenduse.

Valge keraamiline lillepott on saadaval kahes suuruses – 15cm ja 12cm. Kirja jaoks kasutame vastupidavat ja veekindlat vinüülkleebist, kuid kujunduse pikaajaliseks ja ilusaks säilimiseks soovitame käsipesu ning mitte nühkida teksti.

  • 15cm lillepott – mahutab sisupotti läbimõõduga max 15cm ning pott ise on 15cm kõrge.
  • 12cm lillepott – mahutab sisupotti läbimõõduga max 12cm ning pott ise on 13cm kõrge.

PS! Anna kingitusele lõplik wow-efekt kraabitava õnnitluskaardiga!

NB! Tellimust esitades palume märkida ära hiliseim kuupäev, millal tellimus kohal peab olema. Kõik meie tooted valmivad tellimuse peale ja see aitab paremini planeerida nende valmistamist! ?

Sulle võib meeldida ka…

Ostukorv
Scroll to Top