,

Super Mario Bänner

4.00

Tootekood: TBan02 Kategooriad: ,

Super Mario videomängust inspireeritud bänner vahvate vendade Mario ja Luigiga! Bänneri toonid on vaikimisi sinine+valge (lipuke), must+ punane/roheline/kollane/sinine (tähed). Bänneri kummaski otsas on Mario või Luigi pildiga otsalipp, mis koos temaatilise kirjastiili ja värvidega seovad bänneri teema üheks. Vaikimisi valmib bänner ühe reana ja koos otsalipukestega.
PS! Täienda bännerit ka samas teemas Super Mario Koogitopperiga ja kaunista kogu pidu ühes temaatikas!

NB! Bänneri lõpphind sõltub lipukeste arvust. Toote juures olev hind on ühe lipukese hind. Lisa ostukorvi lipukeste kogus, mis vastab tähemärkide arvule.
Nt: Kraapsu – kogus 7 tähemärki
Kraapsu 2 – kogus 8 tähemärki.

Bänneri lipukesed on ca A5 suuruses (15×20cm). Lipud ja tähed on mitmekihilised ja mahulised, mis annab dekoratsioonile ruumilise efekti. Bänner on valmistatud kvaliteetsetest kartongidest ning kinnitatud sobivas toonis atlaspaela külge. Soovikorral on võimalik bänneri värve vahetada või otsalipud (erisoovidest saab teada anda kommentaarides).

NB! Tellimust esitades palume märkida ära hiliseim kuupäev, millal tellimus kohal peaks olema. Kõik meie tooted valmivad tellimuse peale ja see aitab paremini planeerida nende valmistamist! ?

Ostukorv
Scroll to Top