Bännerid

Bänner ehk lipuvanik ehk lipukett on lipukestest koosnev riputatav dekoratsioon sünnipäeva, beebipeo, aastavahetuse, firmapeo või ükskõik millise muu peo kaunistamiseks. Bänner on ideaalne kaunistus vahva fototausta loomiseks ja Sinu sündmuse ilmestamiseks sobivas stiilis või teemas. Et iga üks leiaks oma, siis on meie valikus nii valmiskujundusega lipuketid kui loome ka täitsa Sinu soovide järgi kujundatud bännereid.

Meie bännerid koosnevad lipukestest, millel on tähed, numbrid või muud dekoratiivsed elemendid. Lipukesi valmistame erinevate kujude, temaatikate, värvide ja kirjastiilidega. Temaatiliste bännerite kaunistamiseks saame kasutada paljusid erinevaid kujutisi, illustratsioone või hoopis 3D lilli, liblikaid vms elemente. Bänneri lipud kinnitame sobivas toonis atlaspaelale, millega lipukett ülesseada.

Peole ühtse temaatika loomiseks kaunista ka peolaud samas stiilis dekoratsioonidega  – valmistame Sulle ka bänneriga sobiva koogitopperi, suupistetikukesed ja muud paberdekoratsioonid!

Näitan kõiki 5 tulemust

Ostukorv
Scroll to Top