, , ,

12 Kohtinguideed Loteriikomplekt

14.00

Omapäraste, armsate ja romantiliste kohtinguideede ja tegevustega loteriitüüpi kaardid paaridele, milliste tegevustega kohtinguid koos kallimaga ette võtta! Komplektis on 12 kohtinguks sobiliku idee ja tegevusega kaarti partneriga huvitavalt kvaliteetaja veetmiseks ja üheskoos ettevõtmiseks. Komplekt toimib nagu loterii – kaardid valitakse pakist pimesi, teadmata milline tegevus seal peitub. Kraapige terve aasta vältel igal kuul lahti üks kaart või võtke ette just siis, kui tuleb tuju kohtinguks.

Tegevused  on peidetud kuldsete kraabitavate südamete alla.  Komplekt sobib ideaalselt kingituseks partnerile valentinipäevaks ja aastapäevaks ning värskele pruutpaarile pulmadeks. Kaardid on pakendatud kinkimiseks sobilikku kuldse südamega suletud vellum ümbrikusse, vaikimisi on ümbriku seljal kiri “12 kohtinguideed”. Soovikorral personaliseerime aga kirja paari nimedega, et teha kingitus veel erilisemaks! 

Mõned näited tegevustest komplektis:
* Mängige Geopeitust! Lugege mängust www.geopeitus.ee.
* Korraldage fotosessioon! Tehke pilte vaid kahekesti teile meeldivas asukohas, toas või õues, või broneerige aeg paarisessiooniks fotograafi juures. Valige koos välja üks oma lemmikpilt teist kahest koos ja raamige see ära.
* Külastage mõnda kohta, kuhu olete juba ammu minna soovinud! On see mõni meelelahutusüritus, restoran, paik looduses, muuseum…?
* Tantsige! Minge välja klubitama, osalege tantsukursustel või tantsige kodus oma lemmikmuusika saatel.

Kui soovid näha kõiki komplektis olevaid tegevusi, siis võta meiega ühendust!

Ostukorv
Scroll to Top