, , , , , ,

Personaliseeritav pokaal

11.9012.90

Valmistame Sinu soovide järgi nimelise või vahva sõnumiga pokaali, mis on omanäoline ja personaalne kingitus mistahes sündmuseks või tähtpäevaks – sünnipäevaks, sõbrapäevaks, jõuludeks, emadepäevaks, isadepäevaks… . Purunematuid veini- ja shampusepokaale on mugav kaasa haarata nii piknikule, spaasse, firmapeole kui ka soojamaa reisile, et veeta koosolemine ja puhkus stiilselt. Enim tellitud on nimelised pokaalid, kuid lisades ühele poole pokaali saaja nime ning teisele poole armsa (või hoopis äkki naljaka?) sõnumi, saab kingitus veelgi erilisema tähenduse.

PS! Anna kingitusele lõplik wow-efekt kraabitava õnnitluskaardiga ja lase meil pakkida need Sinu eest kohe ka kinkekarpi!

Võimalik on valida nii valge kui musta pokaali vahel; veini- ja shampusepokaali vahel. Valitud pokaali kaunistame Sinu soovitud värvis ja  kirjastiilis nime või sõnumiga, ühelt või mõlemalt poolt pokaali. Teksti juurde saab valida kaunistuselemente. Kirjastiilide näidised on nähtavad galerii lõpus. Klikkides pildile näed, millist kirjastiili ja -värvi on kasutatud.

Pokaal on valmistatud purunemiskindlast, kuid kergest ja pika eluaega BPA-vabast plastikust. Kirja jaoks kasutame pokaalide peal vastupidavat ja veekindlat vinüülkleebist, kuid kujunduse pikaajaliseks ja ilusaks säilimiseks soovitame käsipesu. Pokaaliga tuleb kaasa pisike hooldusjuhis.

NB! Tellimust esitades palume märkida ära hiliseim kuupäev, millal tellimus kohal peab olema. Kõik meie tooted valmivad tellimuse peale ja see aitab paremini planeerida nende valmistamist! 

Mõõtmed 20 × 15 × 12 cm
Mahutavus

Veinipokaal – 510 ml
Shampuse pokaal – 150 ml

Sulle võib meeldida ka…

Ostukorv
Scroll to Top