, , , , , ,

Nimeline klaasist veepudel 500ml

14.50

Nimeline veepudel on ühteaegu praktiline ja ilus kingitus nii endale kui ka sõbrale, lähedasele või kolleegile. Lisa pudelile erilisust armsa või naljaka sõnumiga! Vastupidav klaasist veepudel on keeratava metallist korgi ning eemaldatava käepaelaga. Pudeliga tuleb kaasa must või valge neopreenist ümbris, mis aitab pudelit turvaliselt hoida. Veepudeli mahutavus on 500ml ning oma klassikalise välimusega sobib kasutamiseks igapäevaselt nii tööl, vabal ajal kui ka trennis.

PS! Kingitusele saad viimase lihvi anda kinkekarbi ning õnnitluskaardi lisamisega!

Personaalse kirja, vektorpildi või kujunduse saab lisada nii ühele kui kahele poole pudelit. Korgi peale saab valida kaunistuselemendi(-d). Ka teksti saab soovi korral veel ilmestada soovitud kaunistuselementidega (selleks palun anda soovist teada kommentaarides).
Näidised valikus olevatest kirjastiilidest on leitavad galerii viimasel pildil (kaanefotol on kasutatud Kristini nimel kirjastiili Beauty Mothers, mida listis ei ole – see erisoov lisa kommentaari!).

Pudeli kaunistamiseks kasutame vastupidavaid ja veekindlaid vinüülkleebiseid, kuid soovitame pudelite hooldamiseks üldiselt siiski käsipesu. Iga pudeliga tuleb kaasa pisike infosilt. Klaasist pudel ei sobi külmutamiseks ega kuumade jookidega täitmiseks (tee, kohvi vms). Pudeli kork on silikoonist tihendiga.

NB! Tellides palume märkida ära hiliseim kuupäev, millal tellimus kohal peab olema. Kõik meie tooted valmivad tellimuse peale ja see aitab paremini planeerida nende valmistamist! 

Mõõtmed 20 × 15 × 12 cm

Sulle võib meeldida ka…

Ostukorv
Scroll to Top