, ,

Baleriini koogitopper

18.00

Tootekood: KT30 Kategooriad: , ,

Pastelsetes toonides lillede ja tantsiva Baleriiniga koogitopper kõikidele pisikestele tantsijatele. Tantsiva baleriini taustaks on roosa ja lilla kaar, millest viimasel on kujutatud piruette tegevaid baleriine ning mida ääristab glitterist raam. Lillat kaart kaunistavad lisaks ka lilled ning roosal kaarel ripuvad armsad balletisussikesed. Sünnipäevalapse nimi on lillast glitterist, siis valge kiht ja beež kiht. Vanuse number on pealt hõbedasest glitterist, siis valge ja roosa. Kogu topperi põhi on beeži värvi.

Koogitopper on valmistatud kvaliteetsetest kartongidest ja kinnitatud läbipaistvate pulkade külge. Topperi tagumine külg on ühevärviline ja kaunistamata. Soovikorral on võimalik topperi värve vahetada (värvisoovidest saab teada anda kommentaarides).

PS! Täienda koogitopperit ka samas stiilis nimelise bänneri ja suupistetikkudega ning kaunista kogu pidu ühes temaatikas!

NB! Tellimust esitades  palume märkida ära hiliseim kuupäev, millal tellimus kohal peab olema. Kõik meie tooted valmivad tellimuse peale ja see aitab paremini planeerida nende valmistamist!

 

Sulle võib meeldida ka…

Ostukorv
Scroll to Top