, ,

Temaatilised suupistetikud (5tk/10tk/15tk)

6.0018.00

Kas otsid midagi erilist, mis lisaks peolauale lõppviimistluse? Temaatilised suupistetikud on just see, mida vajad. Meisterdame Sinu soovitud teemaaga suupistetikud peolaua kaunistamiseks, et saaksid luua peole isikupära ja stiili. Suupistetikud sobivad snäkkidele, tassikookidele, kringlitele, erinevatele toiduvaagnatele jne.

PS! Täienda suupistetikukesi ka samas teemas Temaatilise Bänneriga ja Temaatilise Koogitopperiga ning kaunista kogu pidu ühes temaatikas!

Suupistetikkude kogust saad ise valida: kas 5 tükki, 10 tükki või 15 tükki. Samuti on võimalik valida, kas illustratsioonid on tikkudel kahepoolsed (st pilt on mõlemal pool tikku) või ühepoolsed (ühelt poolt pilt, teisel pool värviline kartong). Kui soovid ühepoolseid suupistetikke, siis saad valida ka kartongi värvi, et suupistetikud sobituks ideaalselt Sinu ülejäänud peodekoratsioonidega. Suupistetikkude suurus on ligikaugu 5x7cm ning need on valmistatud kvaliteetsetest kartongist ja kinnitatud puidust tiku külge.

NB! Tellimust esitades  palume märkida ära hiliseim kuupäev, millal tellimus kohal peab olema. Kõik meie tooted valmivad tellimuse peale ja see aitab paremini planeerida nende valmistamist!

Kogus

5tk, 10tk, 15tk

Sulle võib meeldida ka…

Ostukorv
Scroll to Top