,

Temaatiline Bänner

5.00

Lisa ostukorvi lipukeste kogus, mis vastab tähemärkide arvule!

Tootekood: Ban03 Kategooriad: ,

Valmistame Sinu soovitud värvides ja temaatikaga bänneri, mille abil saad muuta erilised tähtpäevad veel meeldejäävamaks, olgu selleks mistahes sündmus – sünnipäev, firmapidu, babyshower, katsikud, tüdrukuteõhtu… . Temaatiline bänner on mitmevärviline ja mitmekihiline ning sisaldab kaunistusteks mahulisi pilte/illustratsioone ja/või 3D elemente (lilled, liblikad jms) vastavalt Sinu soovidele.

PS! Täienda bännerit ka samas teemas Koogitopperi ja minitopperitega ning kaunista kogu pidu ühes temaatikas!

NB! Bänneri lõpphind sõltub lipukeste arvust. Toote juures olev hind on ühe lipukese hind. Lisa ostukorvi lipukeste kogus, mis vastab tähemärkide arvule.
Nt: Kraapsu – kogus 7 tähemärki
Kraapsu 2 – kogus 8 tähemärki.

Peale tellimuse saamist valmistame bänneri kujundusest esmalt kavandi ning saadame siis Sulle pildid kujudnuse ülevaatamiseks ja kinnitamiseks. Vajadusel saame koos teha veel kujunudses muudatusi ja tuunida selle Sulle sobivaks. Peale sinupoolse kinnituse saamist läheb bänner töösse.

Bänneri lipukesed on ca A5 suuruses (15×20cm). Bänneri lipud ja tähed on mitmekihilised ja mahulised (täpsemalt sõltuvalt märgitud valikutest), mis annab dekoratsioonile ruumilise efekti ning on kaunistatud soovitud teemas. Bänner on valmistatud kvaliteetsetest kartongidest ning kinnitatud sobivas toonis atlaspaela külge. Bännerile saab lisada juurde otstesse rippuvaid paelu ja lehekesi.

NB! Tellimust esitades palume märkida ära hiliseim kuupäev, millal tellimus kohal peaks olema. Kõik meie tooted valmivad tellimuse peale ja see aitab paremini planeerida nende valmistamist! ?

Sulle võib meeldida ka…

Ostukorv
Scroll to Top