, ,

Jõulukommide koogitopper

18.00

Tootekood: KT02 Kategooriad: , ,

Jõuluootusest, tasahilju langevatest lumehelvestest ning pühademaiustest inspireeritud kujundusega talvetopper. Jõulukommide koogitopperiga on imelihtne luua peolauale vahva talvine meeleolu! Koogitopper on neljavärviline – taust on glitter valge, keskel satiinläikega jõulupunane, siis matt valge ja nimi ning vanus kuldne glitter. Jõuluteemalised illustratsioonid ja sädelevad lumehelbed on mitmekihilised ning annavad koogitopperile ruumilise efekti.

PS! Täienda koogitopperit ka samas teemas Temaatilise Bänneriga ja minitopperitega ning kaunista kogu pidu ühes temaatikas.

Koogitopper on valmistatud kvaliteetsetest kartongidest ning kinnitatud läbipaistva plastikust pulga külge. Topperi tagumine külg on ühevärviline ja kaunistamata. Soovikorral on võimalik topperi värve vahetada (värvisoovidest saab teada anda kommentaarides).

NB! Koogitopperit tellides palume märkida ära hiliseim kuupäev, millal tellimus kohal peaks olema. Kõik meie tooted valmivad tellimuse peale ja see aitab paremini planeerida nende valmistamist! ?

Ostukorv
Scroll to Top