,

Lõvikuninga koogitopper

16.00

Tootekood: KT24 Kategooriad: ,

Lõvikuningas Simba ja tema alati lõbusate sõprade Timoni ja Pumbaga dzungli teemaline koogitopper. Topper on mahedates pruunides-beezides-rohelistes toonides – taust ja tagumine külg on helepruun, keskmine kiht beez ning kiri ja number kollakas-kuldsest glitterkartongist. Topper ja tegelased on mitmekihilised ja mahulised, mis annab topperile ruumilise ilme.

PS! Täienda koogitopperit ka samas stiilis Bänneri ja vahvate tegelastega minitopperitega ning kaunista kogu pidu ühes temaatikas!

Koogitopper on valmistatud kvaliteetsetest kartongidest ja läbipaistavst plastikust ning kinnitatud läbipaistvate pulkade külge. Topperi tagumine külg on ühevärviline ja kaunistamata. Soovikorral on võimalik topperi värve vahetada (värvisoovidest saab teada anda kommentaarides). Topperit on võimalik valmistada nii nime ja vanusega kui ka ainult nimega.

NB! Tellimust esitades  palume märkida ära hiliseim kuupäev, millal tellimus kohal peab olema. Kõik meie tooted valmivad tellimuse peale ja see aitab paremini planeerida nende valmistamist!

Sulle võib meeldida ka…

Ostukorv
Scroll to Top