,

Mitmekihiline Bänner

2.50

Lisa ostukorvi lipukeste kogus, mis vastab tähemärkide arvule!

Tootekood: Ban02 Kategooriad: ,

Valmistame Sinu soovitud sõnumi ja värvidega bänneri, mille abil saad muuta erilised tähtpäevad veel meeldejäävamaks, olgu selleks mistahes sündmus – sünnipäev, firmapidu, babyshower, katsikud, tüdrukuteõhtu… . Mitmekihiline bänner on mitmevärviline ja -kihiline ning Sinu soovitud kujuga.

PS! Täienda bännerit ka sobiva Koogitopperi ja minitopperitega ning kaunista kogu pidu ühes stiilis!

NB! Bänneri lõpphind sõltub lipukeste arvust. Toote juures olev hind on ühe lipukese hind. Lisa ostukorvi lipukeste kogus, mis vastab tähemärkide arvule. PS! Temaatiliste otsalipukeste valimisel ära lisa korvi ekstra kahte lipukest!
Nt: Kraapsu – kogus 7 tähemärki
Kraapsu 2 – kogus 8 tähemärki.

Bänneri lipukesed on ca A5 suuruses (15×20cm). Bänneri lipud ja tähed on mitmekihilised ja mahulised (täpsemalt sõltuvalt märgitud valikutest), mis annab dekoratsioonile ruumilist efekti, ning soovikorral temaatiliste otsalippude või kaunistustega esimesel ja viimasel lipukesel. Bänner on valmistatud kvaliteetsetest kartongidest ning kinnitatud sobivas toonis atlaspaela külge. Bännerile saab lisada lipukeste kõrvale otstesse ka rippuvaid paelu.

NB! Tellimust esitades palume märkida ära hiliseim kuupäev, millal tellimus kohal peaks olema. Kõik meie tooted valmivad tellimuse peale ja see aitab paremini planeerida nende valmistamist! ?

Sulle võib meeldida ka…

Ostukorv
Scroll to Top