, ,

Koogitopper Häid Jõule!

15.00

Tootekood: KT01 Kategooriad: , ,

Klassikalistes pühadevärvides kuuseoksa ja kingitustega jõulukoogitopper. Koogitopperile kirjutame Sinu soovitud pühadesoovi või, miks mitte, jõululapse nime ja vanuse jõululapse sünnipäeva tähistamiseks! Topper on neljavärviline – taust on tumeroheline, keskel peegelläikega kuldne, valge ja kiri punane glitter. Pühadeteemalised illustratsioonid ja kiri on mitmekihilised ning mahulised ja annavad koogitopperile ruumilise efekti.

Selle jõulutopperiga on imelihtne tuua peolauale veel rohkem jõuluhõngu ja luua tore pühade atmosfäär! Hoolikalt käsitisi valmistatud  kaunistus on korduvalt kasutatav ja jääb armsaks mälestuseks veel ka pikaks-pikaks ajaks peale tähistamist.

PS! Täienda koogitopperit ka samas teemas Temaatilise Bänneriga ja minitopperitega ning kaunista kogu pidu ühes temaatikas.

Koogitopper on valmistatud kvaliteetsetest kartongidest ning kinnitatud läbipaistva plastikust pulga külge. Topperi tagumine külg on ühevärviline ja kaunistamata.

NB! Koogitopperit tellides palume märkida ära hiliseim kuupäev, millal tellimus kohal peaks olema. Kõik meie tooted valmivad tellimuse peale ja see aitab paremini planeerida nende valmistamist! ?

Sulle võib meeldida ka…

Ostukorv
Scroll to Top