, ,

Nimeline Bambuskaanega Kokteiliklaas

14.00

Availability: Laos

Tootekood: Klaas01 Kategooriad: , , Sildid: ,

Bambuskaane ja klaaskõrrega kokteiliklaas – lahe kingitus endale ja sõpradele! Omanäolise beercan kujuga klaas on külma- ja kuumakindel ehk sobib kõigi Sinu lemmikjookide nautimiseks – nii jahutava kokteili, smuuti kui ka kohvijookide jaoks! Klaasiga on kaasas silikoontihenditega bambuskaas, klaasist joogikõrs ning hari kõrre hooldamiseks.

Klaasile lisame Sinu soovitud kirjastiilis ja toonis nime. Nimepaigutuse vahel saab valida vertikaalse (alt üles) või horisontaalse (paremalt vasakule) paigutuse vahel. Pildil kasutatud kirjstiilinäidis on märgitud tärniga, kasutatud alguses ja lõpus tähe erikuju. Kui soovid, et kasutame nime algus- ja lõputähtedel erikuju (võimalikel kirjastiilidel näha erikujud näidiste juures), siis märgi see kommentaari!

Nime jaoks kasutame klaasidel vastupidavat ja veekindlat vinüülkleebist.  NB! Ainult käsipesu!  – Käsipesu tagab, et kujundus klaasil on pikalt kaunis, klaas püsib kirgas ja bambuskaas ei paisu/mõrane. Klaasi suurus on 550ml, valmistatud kuuma- ja külmakindlast borosilikaatklaasist.

NB! Tellimust esitades palume märkida ära hiliseim kuupäev, millal tellimus kohal peab olema. Kõik meie tooted valmivad tellimuse peale ja see aitab paremini planeerida nende valmistamist!

Sulle võib meeldida ka…

Ostukorv
Scroll to Top