, , ,

Järjehoidja “Uni Tuli Siin”

11.0011.50

Unenäoliste valgete pilvede, kuldse kuu ja tähtede kujundusega”Uni tuli siin” järjehoidja on täpselt õige kingitus lugemissõbrale, kelle lemmikuks on enne uinumist raamatut lugeda!  Valida saab ümara otsaga peegelkuldse ja läbipaistva ümara või kandilise kuju vahel. Ripatsiks lisame järjehoidjale soovitud toonis tutiku või seome külge siidise atlaspaela. Järjehoidja pikkus on u 14cm.

Järjehoidja on valmistatud akrüülklaasist (argikeeles pleksiklaas) ja selle pikkus on u 14cm. Valikus on 2 erineva erineva kujuga järjehoidjad ja ripatsiks atlaspael või tutik. Kuldsel alusel järjehoidja on pealt peegelkuldse läikega, tagumine külg on ühevärviline valge. Läbipaistval alusel järjehoidja puhul jääb kujundus teiselt poolt nähtav ning on ühe värviline vastavalt materjalile.

PS! Täienda kingitust ägeda sõnumiga klaasist veepudeliga või veinipokaaliga ning anna viimane lihv kraabitava õnnitluskaardiga! Kui soovid kingituse saata otse kingi saajale, märgi ostukorvis tarneaadressiks saaja aadress. ?

NB! Tellimust esitades palume märkida ära hiliseim kuupäev, millal tellimus kohal peaks olema. Kõik meie tooted valmivad tellimuse peale ja see aitab paremini planeerida nende valmistamist!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Järjehoidja “Uni Tuli Siin””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ostukorv
Scroll to Top