,

Safari loomade bänner

4.50

Tootekood: TBan01 Kategooriad: ,

Lõbusate safariloomade ja troopiliste dzunglilehtedega kaunistatud bänner pisikestele seiklejahingega loomasõpradele!  Igal lipuke on kaunistatud erineva lõbusa loomakesega – lõvi, sebra, kaelkirjak, tiiger, ahv ja jõehobu – ning roheliste lehtedega (loomade/lehtede paiknemine sõltub bänneri lipukeste arvust). Bänneri toonid on vaikimisi helepruun+valge (lipuke), heleroheline+valge+läikiv kuldne (tähed). Bänneri otstesse saab lisada ka vahva safari auto ja loomadega otsalipukesed, mis toovad kõik tegelased omavahel kokku. Vaikimisi valmib bänner ühe reana ja kõigitegelastega autoga otsalipukestega. Erinevate paigutuste ja värvidega näidete paremaks nägemiseks kliki piltidel. Pildil oleval bänneril kasutatud värvid on kirjeldatud pildi pealkirjas.
PS! Täienda bännerit ka samas teemas Safari Koogitopperiga ja kaunista kogu pidu ühes temaatikas!

NB! Bänneri lõpphind sõltub lipukeste arvust. Toote juures olev hind on ühe lipukese hind. Lisa ostukorvi lipukeste kogus, mis vastab tähemärkide arvule.
Nt: Kraapsu – kogus 7 tähemärki
Kraapsu 2 – kogus 8 tähemärki.

Bänneri lipukesed on ca A5 suuruses (15×20cm). Lipud ja tähed on mitmekihilised ja mahulised, mis annab dekoratsioonile ruumilise efekti. Bänner on valmistatud kvaliteetsetest kartongidest ning kinnitatud sobivas toonis atlaspaela külge. Soovikorral on võimalik bänneri värve vahetada või osad loomad ära jätta (erisoovidest saab teada anda kommentaarides).

NB! Tellimust esitades palume märkida ära hiliseim kuupäev, millal tellimus kohal peaks olema. Kõik meie tooted valmivad tellimuse peale ja see aitab paremini planeerida nende valmistamist! ?

Ostukorv
Scroll to Top