, , ,

Temaatiline Koogitopper

25.00

Valmistame Sinu soovitud värvides ja temaatikaga koogitopperi, et Sinu erilised tähtpäevad oleksid veelgi meeldejäävamad – olgu selleks siis mistahes sündmus: (mini)sünnipäev, juubel, firmapidu, babyshower, pulmad, tüdrukuteõhtu… .

Temaatiline koogitopper on mitmevärviline ja mitmekihiline ning sisaldab kaunistusteks mahulisi pilte/illustratsioone ja/või 3D elemente (lilled, liblikad jms) vastavalt Sinu soovidele. Nimeta meile soovitud temaatika, tegelased või stiil ja loome Sulle efektse kaunistuse, mis teeb tähistamise veel erilisemaks! Temaatiline koogitopper muudab ilmekaks ka kõige lihtsama koogi ja annab viimase lihvi temaatilisele tordile!

PS! Täienda koogitopperit ka samas teemas Temaatilise Bänneriga ja minitopperitega ning kaunista kogu pidu ühes temaatikas!

Peale tellimuse saamist valmistame topperi kujundusest esmalt kavandi ning saadame siis Sulle pildid kujunduse ülevaatamiseks ja kinnitamiseks. Vajadusel saame koos teha veel kujunduses muudatusi ja tuunida selle Sulle sobivaks! Peale sinupoolse kinnituse saamist läheb koogitopper töösse.

Koogitopper on valmistatud erinevatest kvaliteetsetest kartongidest ning kinnitatud läbipaistva pulga/pulkade külge. Topperi tagumine külg on ühevärviline ja kaunistamata. Peale kavandi valmimist on võimalik teha kujunduses väiksemaid muudatusi, nagu piltide/detailide eemaldamine-lisamine, värvide muutmine või elementide ümberpaigutamine/suuruse muutmine. Peale kavandi valmimist ei ole võimalik teemat enam muuta. Suuremate muutuste tegemisel või täiesti uue teema puhul rakendub tellimusele lisatasu vastavalt muudatuste mahule.

NB! Topperit tellides palume märkida ära hiliseim kuupäev, millal tellimus kohal peaks olema. Kõik meie tooted valmivad tellimuse peale ja see aitab paremini planeerida nende valmistamist! 🙂

Sulle võib meeldida ka…

Ostukorv
Scroll to Top