, , ,

Beebipoiss/Beebitüdruk minitopperite komplekt

15.00

Armasate beebiteemaliste piltidega koogitopperite komplekt beebipeo ehk babyshower‘i või katsiku suupistelaua ja tordi kaunistamiseks! Beebiteemaliste piltidega topperite komplekti valmistame beebipoisi või -tüdruku saabumise tähistamiseks sobilikes toonides Sinu soovile vastavalt.  Loo peolauale tähistamiseks sobilik meeleolu nunnude temaatiliste suupistetikkudega snäkkide juures ja tee tordist tõmbenumber “Beebipoiss” või “Beebitüdruk” kirjaga koogitopperiga.

PS! Topperit on võimalik täiendada ka sobivates toonides või teemas Bänneriga.

Beebipeo komplekt koosneb 1 suurest koogitopperist kirjaga “Beebipoiss” või “Beebitüdruk”  ja üheksast piltidega minitopperist, vastavalt sinistes või roosades toonides. Lisaks saab valida, kas komplekti taustavärviks on läikiv kuldne või hõbedane toon. Kirjaga koogitopper on 3-kihiline, minitopperid on mahulised ja ühepoolsed.

Koogitopper on valmistatud kvaliteetsetest kartongidest ja kinnitatud läbipaistva pulga ning puidust suupistetikukeste külge. Topperite tagumine külg on ühevärviline ja kaunistamata.

NB! Toppereid tellides palume märkida ära hiliseim kuupäev, millal tellimus kohal peab olema. Kõik meie tooted valmivad tellimuse peale ja see aitab paremini planeerida nende valmistamist! 

 

Värv

Kuldne, Tumesinine

Sulle võib meeldida ka…

Ostukorv
Scroll to Top