, ,

Kitsekestega minisünnipäevade komplekt

41.00

Muinasjutuline heledates toonides kitsekeste ja kuumaõhupalliga koogitopperite komplekt pisitkesele preilile. Komplektis on kitsekeste temaatikaga nimetopper, soovitud kuude numbritega numbritopperid ja “kuu”+”kuud”  või “kuune” kirjaga minitopperi(-d). Nimetopper on neljakihiline ja mahuline – helebeezikas-roosa, hõbedane glitter, valge ja vanaroosa glitter. Nime kaunistavad kitsekesed ja pilvekesega kuumaõhupall. Numbritopperid on kolmekihilised – helebeezikas-roosa, valge ja vanaroosa glitter.

Numbritopperite arvu saad valida vastavalt vajadusele – kas 1-12 kuud, 1-11 kuud või hoopis muud numbrid. Näiteks, kui mõned minisünnipäevad on juba peetud, siis vali sobiv arv muid numbreid (kas 2-4tk, 5-7tk või 8-10tk) ning kirjuta avanevasse lahtrisse soovitud kuude numbrid. Nii saad valida täpselt need numbrid, mida vajad. ?

Koogitopperid on valmistatud kvaliteetsetest kartongidest. Nimetopper kinnitatud läbipaistva pulga külge ja mini-topperid puidust tikukeste külge. Topperite tagumine külg on ühevärviline ja kaunistamata. Soovikorral on võimalik komplekti värve vahetada (värvisoovidest saab teada anda kommentaarides).

NB! Toppereid tellides palume märkida ära hiliseim kuupäev, millal tellimus kohal peab olema. Kõik meie tooted valmivad tellimuse peale ja see aitab paremini planeerida nende valmistamist! 

Sulle võib meeldida ka…

Ostukorv
Scroll to Top