, ,

Minnie Hiire & maiustuste koogitopper

18.00

Tootekood: KT11 Kategooriad: , ,

Vahva Minnie Hiire ja värviliste maiustustega roosades toonides koogitopper. Miki Hiire peakujulise tausta keskel asetseb muru taustal lõbusas tantsupoosis Minnie. Teda ümbritsevad Miki Hiire teemas erivärvilised jäätised, komm ja mummuline lipsuke. Illustratsioonide ees õrnroosal “lindil” asetseb soovitud nimi ja vanus paigutub üles paremale, jäätise kohale. Taust on vaikimisi heleroosast glitterkartongist, mida täiendavad valge ja õrnsinine. Lipsuke on matt roosa, maiustused erivärvilistest kartongidest. Nime värvid on matt-helelilla, valge ja heleroosa glitter, vanusel vastupidises järjekorras.

PS! Koogitopperit on võimalik täiendada samas teemas Bänneri või suupistetikkudega.

Koogitopper on valmistatud kvaliteetsetest kartongidest ja kinnitatud läbipaistva pulga külge. Topperi tagumine külg on kaunistamata. Soovikorral on võimalik topperi värve muuta (värvisoovidest saab teada anda kommentaarides).

NB! Tellimust esitades  palume märkida ära hiliseim kuupäev, millal tellimus kohal peab olema. Kõik meie tooted valmivad tellimuse peale ja see aitab paremini planeerida nende valmistamist!

Ostukorv
Scroll to Top