, ,

Kraabitav Kaart Ema ja Pere

7.50

Üllata oma ema või vanaema Sinu pere järgi kujundatud personaalse kaardiga – kindel wow-efektiga kingitus! Ema ja Pere kaart on kujundatud nullist Sinu antud pereliikmete kirjelduste järgi. Kaardi keskel on ema või vanaema ning teda ümbritsevad valitud pereliikmed. Iga pereliikme pea koha on südamekujulise kraabitava “mõttemulli” sees sõnum, mida emale/vanaemale öelda soovitakse. Kaardi taust on ombre, valgest beezini.

Kõigi karakterite puhul on võimalik valida nende sugu, vanus (imik, väikelaps, mudilane, teismeline või täiskasvanu), juuste pikkus, värv ja soovikorral ka karakteri nahatoon.  Tegelaste seljale/ alla on võimalik lisada ka nende nimed.  Karakterid kujundame kaardile Sinu kirjelduse järgi nii täpselt, kui meil on võimalik (NB! Palume pidada meeles, et karakterid ei ole tellimuse peale joonistatud, st kasutame pereliikmete kujutamiseks erinevaid  valmis kujunduselemente, mitte ei joonista neid käsitsi.). Kaardile mahub lisaks emale kuni 4 pereliiget (väikeste laste puhul kuni 5). Rohkemate pereliikmete sooviga kaardi puhul kirjuta meile oma soovist: info@kraapsu.eu.

Kaart on prinditud kõrge kvaliteediga postkaardikartongile ja on suurusega 15cm x 10cm/A6. Kaardil on kahepoolne kujundus, kaart ise on üks leht (ehk ei ole kokku volditav kaart). Kaart on pakendatud kiletaskusse, et kraabitavad pinnad õige hetkeni kaunina püsiksid. Kaardi tagaküljel on ruumi, et lisada veel oma armsaid soove ja mõtteteri.

 

Sulle võib meeldida ka…

Ostukorv
Scroll to Top