, ,

Nimeloterii kaart

4.90

Nii palju valikuid ja ei suuda absoluutselt otsustada? Tee valimine lihtsamaks beebinime loteriiga! Armsa beebitemaatilise kujundusega nimeloterii kaardile saad meil lasta peita ära oma 6 kõige lemmikumat lapsenime. Meie lisame kaardile nimed suvalises järjekorras – Sul jääb üle vaid teha otsus, millise südamekese all võiks peituda just see, mis lapsele nimeks saab & siis valitud südameke lahti kraapida! Nimeloterii kaart jääb vahvaks mälestuseks, mida hoida beebi esimeste asjade seas või beebiraamatu vahel. Tulevikuks on Sul üks üsna unikaalne nimesaamise lugu, mida lapsele rääkida ning võimalus lapsel avastada, millised nimed veel valikus olid.

Kaardi kujundust on võimalik valida nii beebipoisi kui -tüdruku värvides – vastavalt rohekad/sinakad või roosad toonid. Südamega kujuliste alade asemel on võimalik valida ka ringikujulisi kraabitavaid alasid.

Kaart on prinditud kõrge kvaliteediga 300gsm paksule paberile ja on suurusega 15cm x 10cm (tavaline postkaardi suurus).
Kaart on prinditud kahepoolselt, kaart ise on üks leht (ehk ei ole kokku volditav kaart: a’la nagu sünnipäeva kaardid). Kaart on pakendatud kileümbrikusse, et kraabitavad pinnad õige hetkeni kaunina püsiksid.

Pildid: @mamamariiiiiiiiiia (otsetee Maria instagrami)

 

Sulle võib meeldida ka…

Ostukorv
Scroll to Top