, ,

Mitmevärviline koogitopper

12.5015.50

Tootekood: MKT01 Kategooriad: , ,

Valmistame Sinu soovidest lähtuvalt efektse koogitopperi, et saaksid erilised tähtpäevad veel meeldejäävamaks muuta – olgu selleks mistahes sündmus – sünnipäev, juubel, firmaüritus, beebipidu, … . Mitmekihiline koogitopper koosneb vähemalt 2 kihist/värvist ning soovikorral sisaldab kaunistuseks juurde topperiga samades värvides tähekesi, südameid või liblikaid.

Tee valik, mitmekihilist/-värvilist topperit soovid, kirjelda värve ning soovikorral vali juurde ka kaunistused. Topperi tagumine kiht on vaikimisi matist või läikivast kartongist ja pealmine kiht glitter või läikega kartongist (kui on kindel kartongitüübi soov, siis märkida see värvide valmisel, nt “kuldne glitter”, “matt sinine”, “läikiv kuldne” jne). Kujundusega sobivusel valmistame topperi mahulise kirjaga. Koogitopper on valmistatud erinevatest kvaliteetsetest kartongidest ning kinnitatud läbipaistva pulga/pulkade külge. Topperi tagumine külg on ühevärviline ja kaunistamata.

PS! Täienda koogitopperit ka sobivates värvides bänneri ja minitopperitega ning kaunista kogu pidu efektselt ühes stiilis!

Kaunistuste täpsustused:

  • Siluettpilt  – siluett mõnest ilmekast esmest (traktor, jalgpallur, kroon vms), mis on samadest kartongidest, mis ülejäänud topper (st, ei ole trükitud pilt/illustratsioon).

NB! Topperit tellides palume märkida ära hiliseim kuupäev, millal tellimus kohal peaks olema. Kõik meie tooted valmivad tellimuse peale ja see aitab paremini planeerida nende valmistamist! ?

Ostukorv
Scroll to Top