,

Ühevärviline glitter koogitopper

12.00

Tootekood: ÜKT01 Kategooriad: ,

Ühevärviline sädelevast glitterkartongist lihtne aga efektne koogitopper. Kui soovid midagi kerget aga siiski erilist, siis on ühevärviline koogitopper just õige valik. Glitter koogitopper sobib kaunistuseks nii sünnipäevale, pulma kui ka kõigile teistele tähistamistele, kuhu on vaja natuke sära lisada.

Teksti kaunistuseks saame lisada erinevaid elemente – südameid, tähekesi, liblikaid või muu silettkujutise vastavalt Sinu soovile. Valikus palju erinevaid glitterkartongi värve. Teksti kirjastiili valime tekstiga sobiva oma parima äranägemise järgi, kuid erisoovidest (kui soovid trükitähti, tuua näiteid vms) saad meile teada anda kommentaaride lahtris.

Koogitopper on valmistatud kvaliteetsetest glitter kartongidest ning kinnitatud läbipaistva pulga/pulkade külge. Topper on valmistatud kahepoolselt, st on mõlemalt poolt sama värvi.

NB! Topperit tellides palume märkida ära hiliseim kuupäev, millal tellimus kohal peaks olema. Kõik meie tooted valmivad tellimuse peale ja see aitab paremini planeerida nende valmistamist! ?

Sulle võib meeldida ka…

Ostukorv
Scroll to Top