,

Lendurmõmmide Bänner

4.50

Tootekood: TBan05 Kategooriad: ,

Vahvate lendurmõmmide ja tähekestega kaunistatud bänner pisikestele seiklejale!  Iga lipuke on kaunistatud ühe mõmmi illustratsiooni ja mitmekihiliste tähekestega (paiknemine sõltub bänneri lipukeste arvust), lipukesed on klassiklise kuju ja sakilise äärega. Bänneri toonid on vaikimisi helesinine+õrnsinine (lipuke), helesinine+valge+ kuldne glitter (tähed). Vaikimisi valmib bänner ühe reana (kui on koos vanuse numbriga nt).
PS! Täienda bännerit ka samas teemas Koogitopperiga ja kaunista kogu enda pidu ühes temaatikas!

NB! Bänneri lõpphind sõltub lipukeste arvust. Toote juures olev hind on ühe lipukese hind. Lisa ostukorvi lipukeste kogus, mis vastab tähemärkide arvule.
Nt: Kraapsu – kogus 7 tähemärki
Kraapsu 2 – kogus 8 tähemärki.

Bänneri lipukesed on ca A5 suuruses (15×20cm). Lipud ja tähed on mitmekihilised ja mahulised, mis annab dekoratsioonile ruumilise efekti. Bänner on valmistatud kvaliteetsetest kartongidest ning kinnitatud sobivas toonis atlaspaela külge. Soovikorral on võimalik bänneri värve vahetada või osad mõmmid ära jätta (erisoovidest saab teada anda kommentaarides).

NB! Tellimust esitades palume märkida ära hiliseim kuupäev, millal tellimus kohal peaks olema. Kõik meie tooted valmivad tellimuse peale ja see aitab paremini planeerida nende valmistamist! ?

Sulle võib meeldida ka…

Ostukorv
Scroll to Top